Хроніки спротиву: провали окупантів на ТОТ та затримання гауляйтера

Росіяни продовжують посилювати адміністративно-поліцейський режим на тимчасово окупованій території України. Тиск на цивільне населення зростає. Шантажем окупанти намагаються змусити людей брати російське громадянство. Особливо ворог тисне на пенсіонерів, яким блокують законні соціальні виплати від українського уряду. Проте місцеве населення продовжує чинити спротив окупантам.

На Херсонщині росіяни мали намір до 1 вересня поставити на облік всі українські підприємства на тимчасово окупованій адміністрації, але все пішло не за планом.

Так, зважаючи на відсутність ажіотажу росіяни вирішили подовжити “перехідний період” до 1 жовтня. При цьому, раніше вони погрожували віджати бізнес, який не стане на облік вчасно. Проте навіть погрози не спрацювали.

Раніше окупанти на невизначений час також перенесли свій “референдум”, який планували провести 11 вересня. Схоже, що окупанти вже самі не вірять у свої розмови про “росія тут назавжди“.

Тим часом українські військові, які активно просувають на Харківщині затримали так званого голову зрадницької окупаційної адміністрації села Іванівка Чугуївського району.

Центр спротиву вкотре нагадує, що кожен зрадник та окупант буде відповідати перед українським народом згідно українських законів. І це значно краще ніж бути ліквідованим російськими військами. Тому, краще здатися вже і отримати справедливий суд.

Реагуючи на успіхи ЗСУ окупанти вирішили провести примусову мобілізацію на окупованій частині Харківщини. 

Чоловіків призовного віку затримують та відправляють у “вербувальний центр” до Вовчанська.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України .

Брак кадрів для поповнення бойових підрозділів військ рф намагаються компенсувати насильним призовом  місцевих. Аналогічний підхід практикують на тимчасово окупованих територіях Луганщини та Донеччині, а також південних територіях України.

Центр спротиву закликає усіх українців, яких примусово мобілізували до лав армії окупанта здаватися в полон військовим Збройних сил України. Інструкція як це зробити – за посиланням.

Окупанти продовжують тероризувати цивільне населення на ТОТ. Бердянський волонтер Азат Азатян, якого окупанти утримували у полоні 43 дні, розповів журналістам про тих, хто сидів з ним поруч у заручниках в окупантів.

Азат займається безкоштовним вивезенням людей з тимчасово окупованих територій поки його не затримали окупанти у Василівці. За його словами всі дні в полоні його били дубинками та катували електричним струмом.

Волонтера утримували у підвалі колишнього міського відділу поліції на вулиці Грецькій у Бердянську.  Він розповідає, що саме туди окупанти привозили багатьох цивільних, в тому числі вчителів, які не погодились співпрацювати з окупантами. Їх також катують.

Азат каже, що йо росіяни навіть не ставили йому жодних питань. Росіяни катували його суто заради знущання. За попередніми оцінками у Запорізькій області підтверджено викрадення понад 500 людей. З них 200 досі утримуються.

Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ евакуюватись на період операції ЗСУ зі звільнення регіону.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.