Кремль навчає кадри для окупаційних адміністрацій у Красноярську

Розгортання мережі російських окупаційних адміністрацій вимагає наявності навчених кадрів. 

Зважаючи на те, що росіянам не вдалось залучитись підтримкою більшості громадян України, які працювали в секторі державного та місцевого управління їм доводиться завозити спеціалістів з території рф. Ті ж колаборанти, які зголосилися працювати в окупаційних адміністраціях здебільшого не мають відповідної освіти або ж займали найнижчі посади в цьому секторі.

Саме тому російські куратори колаборантів з ТОТ Донецької області організували їм навчання у Сибірі. Навчатимуть “управлінців” аж у красноярськуому краї росії, а саме в інституті державного та муніципального управління при правлінні красноярського краю.

Це звична для рф практика ще з часів срср — відправляти на навчання у досить віддалені від регіону проживання населені пункти. Таким чином кремль закладає передумови для подальшого витіснення місцевих колаборантів російськими “спеціалістами”, а їх натомість відрядить у глиб російських територій для більш надійної асиміляції.

Закликаємо громадян на ТОТ повідомляти про будь-які дії російських окупаційних адміністрацій у наш Спротив.Бот, таким чином Ви наближайте момент звільнення.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.