Кремль посилює адміністративно-поліцейський режим на період псевдовиборів

На ТОТ Донецької та Луганської областей росіяни викликали з відпусток усіх поліцаїв задля посилення адміністративно-поліцейського режиму на період проведення псевдовиборів. Зокрема деякі з них будуть здійснювати патрулювання вулиць в цивільному одязі та намагатимуться виявити громадян, що відкрито висловлюватимуть незгоду щодо зазначених заходів. 

Також окупанти посилюють охорону “виборчих дільниць”, персональну охорону голів цих “виборчих дільниць”, а також по одному озброєному поліцаю буде приставлено до “мобільних дільниць”, які будуть здійснювати поквартирний обхід. 

Відповідно до вказівок, які були роздані поліцаям, на самих “виборчих дільницях” вони повинні приділити особливу увагу виявленню громадян, які намагатимуться зіпсувати бюлетені або здійснюватимуть фото/відеофіксацію процесу фальсифікації виборів.

В рамках організованої росіянами інсценізації виборчого процесу на ТОТ окупаційні адміністрації суттєво завищили списочну чисельність виборців. Зокрема завдяки активності українського підпілля на ТОТ відомо, що лише на ТОТ Донецької області росіяни подали список виборців у понад 1,57 млн. осіб. І це при тому, що раніше самі окупанти заявили про чисельність населення ТОТ Донецької області у 2,2 млн. осіб станом на 01.03.2022 року., а з урахуванням кількості мобілізованих, яких росія кинула на забій та кількістю цивільних жертв війни більшість осіб зазначених у списках уже загинули або покинули ТОТ.  За підрахунками Міністерства реінтеграції ТОТ ще восени 2022 року чисельність усього населення ТОТ де зараз росія організовує псевдовибори складала близько 1,2 млн. осіб.

Центр національного спротиву закликає громадян України ігнорувати цей псевдовиборчий процес. Також, нагадуємо, що інформацію щодо переміщення окупантів ви можете повідомити у чат-бот STOP Russian War. А щодо зрадників і колаборантів, які співпрацювали з окупантами та інтернет-агентів, які “зливають” ворогу важливу інформацію або поширюють у соцмережах контент на підтримку загарбників у чат-бот “Знайди зрадника“.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.