На півдні окупанти проводять примусову паспортизацію 

Населення тимчасово окупованих територій в переважній більшості е сприймає російську окупацію й не бажає ставати громадянами РФ, тому ворог вдається до примусової паспортизації.

Темпи цієї паспортизації провальні, адже наявні показники перебувають на рівні статистичної похибки в районі 10 тис. виданих паспортів. При цьому загарбники створили “всі умови” для отримання паспорта, а саме лише наявність паспорта ворога дає змогу отримати бюджетні виплати: від пенсій до зарплат бюджетникам. При цьому українські виплати блокуються, що провокує соціальну кризу.

Та навіть попри такі обмеження видача паспортів не набирає масовий характер серед місцевого населення. Тому ворог почав примусово видавати свою макулатуру. Такі випадки зафіксовані в селах окупованого Запоріжжя, де українські паспорти просто забирають під час перевірок чи обходів будинків.

Центр національного спротиву закликає не показувати росіянам оригінали свого паспорта під час перевірок й ігнорувати паспортизацію. Детально про ризики паспортизації за посиланням.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.