На ТОТ відбулась перестрілка між кадирівцями та дагестанцями

В тимчасово окупованому селі Михайлівка, що на Запоріжжі, відбувся конфлікт між підрозділами російської армії. 

За інформацією від підпілля, у суботу, 12 серпня, до селища Михайлівка, Василівського району на ТОТ Запоріжжя, прибули російські пропагандисти, для зйомки сюжету про «великий внесок»  високопосадовця з-поміж кадирівців в розбудову окупованих територій.

Близько 20:00 того дня, в районі Центрального парку селища відбулася словесна перепалка між кадирівцями та дагестанцями з іншого підрозділу РОВ. Під час сварки один з окупантів відкрив вогонь в повітря зі стрілецької автоматичної зброї.

В ході сутички, одному з окупантів було нанесено чисельні колото-різані ушкодження, несумісні з життям. Це призвело до відкритого протистояння між підрозділами із застосуванням підствольних гранатометів ГП-25 «Костер», ручних наступальних гранат та стрілецької автоматичної зброї. 

В ході бою, успіх мали дагестанці. З обох сторін безповоротні втрати склали 20 військовослужбовців підрозділів рф, поранених – понад 40. Командира кадирівського підрозділу (ймовірно у званні полковника), у якості покарання, відправлено на передові позиції.

Так тримати! Слава Україні! 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.