Окупанти планують мобілізувати на ТОТ місцеве населення для поповнення живої сили 

За інформацією отриманою від мережі руху опору на тимчасово окупованих територіях Запорізької області ворог розробив алгоритм залучення місцевого населення до «захисту регіону».

Зокрема, лідер колаборантів Запорізької області євгеній баліцкій оголосив про створення «народного ополчення» куди на службу будуть прийматись громадяни будь-якого віку та будь-якої спеціальності.

Проте наразі черги до «добровольчих формувань» в регіоні немає. Тому не виключена примусова мобілізація, яка відбулась на захоплених районах Донецької та Луганської областей, де окупаційна адміністрація примусово мобілізувала бюджетників.

Метою створення таких формувань є прагнення військово-політичного керівництва рф поповнити втрати особового складу шляхом залучення місцевого населення. Зауважимо, що такі дії є міжнародним злочином, за який колаборанти понесуть покарання.

Центр національного спротиву закликає місцеве наближати деокупацію українських міст та передавати інформацію про ворога. Зробити це можна через телеграм-бот спротиву.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.