Окупанти залучають молодь до роботи в окупаційних адміністраціях

Кремлівські політтехнологи на ТОТ запустили кампанію з популяризації «державної» та «муніципальної» служби серед молоді від 18 до 35 років. Таким чином окупанти намагаються заповнити дефіцит кадрів в окупаційних адміністраціях.

Програму названо «ГосСтарт», а її розробка здійснювалась за розпорядженням заступника начальника управління президента рф із внутрішньої політики грачьова євгенія ніколаєвіча (рос. грачев евгений николаевич). Курується даний процес російським федеральним агентством у справах молоді – «росмолодежь».

Відповідно до плану кампанії, на початковому етапі молодь залучається до «молодіжних рад» та стажування в окупаційних органах, а в подальшому, з отриманням російського паспорта та проходженням спецперевірки влаштовуються на роботу.

Центр національного спротиву попереджає, що робота в окупаційних органах розцінюється як колабораційна діяльність та передбачає притягнення до кримінальної відповідальності.

Якщо ви маєте інформацію щодо осіб, причетних до таких «організацій» – повідомляйте про них у наш чат-бот.

Стаття 111. Кримінального кодексу України – Колабораційна діяльність:

1. Публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України або публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та/або дій держави-агресора, збройних формувань та/або окупаційної адміністрації держави-агресора, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та/або окупаційною адміністрацією держави-агресора, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України –

караються позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 (десяти) до 15 (п’ятнадцяти) років.

2. Добровільне зайняття громадянином України посади, не пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора, –

карається позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 (десяти) до 15 (п’ятнадцяти) років з конфіскацією майна або без такої.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.