Підрив дамби створює загрозу ядерної аварії на ЗАЕС

Рух опору постійно моніторить ситуацію довкола Каховської ГЕС. Як уже було озвучено Президентом Володимиром Зеленським, – “агрегати й дамба Каховської ГЕС заміновані російськими терористами”.

Також окупанти встановили дистанційно керовані вибухові пристрої на у системах зливу і каналізації вздовж під’їзних шляхів до Антонівського мосту. Не виключено, що їх підрив може бути здійснений в момент скупчення там цивільного населення, яке намагатиметься перебратися на лівий берег Дніпра.

Ворог вкотре вдається до тактики випаленої землі, а в цьому випадку дотримується вислову “після нас хоч потоп”. Такі наміри вказують на те, що окупанти прийняли рішення покинути правобережжя Дніпра, але разом з тим завдати максимальних збитків Україні та утруднити подальше просування в напрямку Криму.

Дамба утримує 18 мільйонів кубічних метрів води! Зниження рівня води Каховського водосховища порушить функціонування інфраструктури охолодження реакторів Запорізької АЕС, що може призвести до ядерної катастрофи. Здійснення підриву дамби чи руйнування шлюзів призведе до підтоплення 80 населених пунктів нижче за течією. Сотні тисяч людей можуть постраждати. та унеможливить роботу Північнокримського каналу. І росіяни уже готують постановку аби звинуватити у цьому Україну.

Руйнівні екологічні, гуманітарні, техногенні наслідки одного цього російського теракту можуть стати такими, що його називатимуть історичною катастрофою.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.