Росіяни готуються “віджати” майно тих, хто залишив Генічеськ через окупацію

В тимчасово окупованому Генічеську почали формувати списки нерухомого майна, власники якого залишили місто через окупацію.

Відповідні листівки окупанти розповсюджують по багатоквартирних будинках та приватному сектору. Від мешканців місцеві колаборанти вимагають принести документи “власника об’єкта нерухомості” у “фонд розвитку території”.

За практикою інших міст не важко передбачити, що якщо власник не знайдеться, то його нерухомість оголосять “безгосподарчою”, тобто такою, що підпадає під “націоналізацію”.

Зауважимо, що водночас в місті відбувається самовільне зайняття житла з боку родичів колаборантів та власників російських паспортів, які “евакуювались” з правого берега Херсонщини. Негласний дозвіл на це їм вже надала окупаційна влада.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих районах Запорізької області окупанти змушують місцеве населення переоформлювати документи на нерухомість та землю відповідно до законодавства ворога. У разі відмови росіяни погрожують “націоналізувати”, тобто просто забрати це нерухоме майно. Зазначимо, що росіяни навіть створили онлайн-майданчик для продажу такого “націоналізованого” майна.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.