Росіяни розробили методичку для вчителів про те, як треба брехати дітям про Крим

В захоплених школах на тимчасово окупованих територіях України, проводяться позакласні заняття на тему незаконної окупації Криму в 2014 році. 

В розпорядженні Центру Національного Спротиву опинилась методичка, за допомогою якої окупанти мають промивати мізки школярам 10-11 класів.

Ключове – ворог взагалі не згадує про роль російських військових в процесі окупації півострова. Так, згідно з методичкою, до «воззєднання Криму з російською федерацією» призвели виключно дії місцевого населення, яке начебто було незадоволене політикою українського уряду. Так, школярам розповідають про нібито «протести» місцевих мешканців та створеннями ними «загонів місцевої самооборони». Однак немає жодної згадки про так званих «зелених чоловічків» – військовослужбовців зс рф без розпізнавальних знаків на формі, які за допомогою бронетехніки захопили контроль над півостровом.

Таким чином окупанти вчергове переписують історію, викреслюючи з неї всі факти, які не вписуються в пропагандистські наративи про «добровільну» окупацію Криму. Загалом, ці позакласні заняття є лише однією з численних складових розгалуженої машини російської пропаганди та дезінформації.

Для того, щоб відразу ж розпізнавати російські фейки та дезінформацію рекомендуємо прочитати матеріали про те, що таке дезінформація та мізінформація і як її використовує ворог. 

Також, для безпеки в інтернеті, радимо пройти тренінг основ інформаційної безпеки на нашому сайті.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.