Росіяни використовують цивільну авіацію для транспортування військових

Російська авіакомпанія “I Fly” Airlines” виконує рейси для міноборони рф та перекидає мобілізованих до Ростова. 

За даними Центру національного спротиву російська міноборони продовжує практику застосування цивільних авіакомпаній у військових цілях. Зокрема авіакомпанія ‘I Fly’ Airlines виконує спецрейси з Новосибірська до Ростова. Надалі особовий склад направляється до України. Міноборони системно використовує цивільні авіакомпанії дотуючи їх. Адже після введення низки санкцій російські авіакомпанії зазнали суттєвих фінансових втрат. Відтак, наближені до влади власник авіакомпаній отримують замовлення від міноборони, аби заробити хоч якісь кошти. 

Власником авіакомпанія “I Fly” Airlines” є Олександр Буртін, який також є співзасновником та співвласником російської туристичної компанії Tez Tour. Гендиректором авіакомпанії являється Кирило Романовский. 

Раніше Служба безпеки України оголосила про підозри керівнику Росавіації Олександрові Нерадьку, який надав цивільні літаки для перекидання військових РФ на фронт.  А також Гендиректору “Уральських авіаліній” Сергію Скуратову, який надав у доступ літаки компанії для міноборони рф. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.