Сальдо хоче монополізувати розкрадання зерна з ТОТ півдня України

соняхи

Колаборант залучив російських силовиків для контролю вивезення зерна з регіону. 

Днями за головування маріонетки кремля володимира сальдо відбулась нарада керівництва окупаційної адміністрації та силовиків. Одне з питань, яке обговорювалась – це розкрадання зерна з тимчасово окупованих територій півдня України. Наразі зерно вивозять різні групи впливу на ТОТ. Проте сальдо, який зареєстрував зернову компанію, хоче контролювати всі потоки вивезення українського зерна. Відтак за його вказівкою підрозділи мвд рф, зокрема поліція, відрядження з території країни-агресора на ТОТ, проводитиме контроль вивезення зерна з регіону. 

Наразі на ТОТ Херсонщини й Запоріжжя діє однакова схема розкрадання зерна. В її межах всі фермери регіону мають здавати зерно за безцінь до “держпідприємств”: “державний зерновий оператор” на Запоріжжі й “зерно Херсонщини” у Херсонській області відповідно. Які безпосередньо контролюють люди сальдо. Якщо власник елеватора залишив регіон, то його зерно “конфісковують”, тобто грабують елеватор.

Проте окремі групи впливу на ТОТ намагаються постійно обійти схему для власного збагачення. Тому сальдо активізовує контроль над вивезення зерна. 

А для володимира сальдо Центр спротиву нагадує, що колабораціонізм доволі шкідливий для здоров’я.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.