Ворог почав проводити імітацію “виборів” на ТОТ

Відсьогодні на тимчасово окупованих територіях росіяни почали проводити “вибори” до псевдомісцевих рад та “законодавчих органів”.

Так, на загарбаних землях Донецької та Запорізької областей росіяни до 8 вересня будуть проводитись так зване “дострокове голосування”. Тобто, “вибори” за місцем проживання. На ТОТ Луганської та Херсонської областей “дострокове голосування” почнеться 2 вересня.

З 8 по 10 вересня “вибори” вже будуть на дільницях. Така розтягнута схема необхідна росіянам аби приховати явку та відсутність інтересу місцевих до “волевиявлення”.

Вже 8 вересня росіяни планують завезти масовку з псевдостудентських друзів, а також з гастролерів з рф для фіксації явки на кількох обраних дільницях.

Наразі ж “члени виборчої комісії” у присутності російських солдатів обходять помешкання українців аби виявити охочих “голосувати”. Аналогічну схему росіяни вже відпрацювали у 2022 році на “референдумі”.

Закликаємо українців не відчиняти двері окупантам, а за можливості залишити регіон чи своє помешкання на період “дострокового голосування”.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.