Ворог призвав чергову партію українців на війну проти Батьківщини

мобілізація, чмобікі

Окупанти порушують Міжнародне гуманітарне право примусово залучаючи громадян України до проходження «військової служби» в рядах ворожої армії.

За інформацією українського підпілля на тимчасово окупованих територіях, близько 250 жителів Донецької області були «призвані» для подальшого проходження «військової служби» в окупаційних військах. 

Окупанти під час проведення «мобілізаційних» заходів видають підприємствам на ТОТ “мобілізаційні плани” де зазначають кількість людей, яких ті повинні скерувати для служби в російській окупаційній армії. У випадку невиконання таких планів окупанти погрожують змити керівний склад даних підприємств на тих осіб, що виконуватимуть схожі розпорядження вчасно та у повному обсязі.

Нагадуємо, що залучення жителів ТОТ України до так званої «військової служби»в рядах зс рф є порушенням 51 статті Конвенції про захист цивільного населення під час війни, оскільки окупаційна влада не має права примушувати осіб, які перебувають під захистом, служити в її збройних силах або інших формуваннях.

Центр національного спротиву інформує, якщо ви або ваші друзі та родичі проживаєте на ТОТ, або ж депортовані до рф, – росіяни можуть використати вас у війні проти України примусово мобілізувавши.

Якщо вас чи ваших знайомих примусово мобілізували на ТОТ, звертайтесь на гарячу лінію проєкту “Хочу жить”:  +38 095 688 68 88, +38 093 688 68 88, +38 097 688 66 88.

Закликаємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових зон, тих хто має родичів на ТОТ, поділитися цією інформацією. Ще не пізно здатися ЗСУ та не вчиняти воєнні злочини.

Інструкцію, як здатися в полон, можна завантажити тут.

Також, якщо ви маєте інформацію щодо мобілізаційних чи іншого роду незаконних заходів окупаційних адміністрацій повідомляйте про них у наш чат-бот.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.