Росіяни продовжують викрадати людей на ТОТ

15 Грудня, 2022

На жаль посилення репресивних заходів на тимчасово окупованих територіях призводить до більшої кількості викрадених людей.

Використовуючи систему “доносів”  у вигляді анонімних чат-ботів, зрадників та посилені перевірки на блокпостах, які “легітимізував” путін своїм указом про воєнний стан на окупованих територіях, росіяни запустили репресивну систему, де кожен може потрапити на “підвал”.

Після “референдуму” росіянам вже не треба грати в господарників та роздавати 10 тис. рублів “гуманітарної допомоги” й імітувати любов місцевих. Тепер ворог перейшов до “батога” й просто арештовує людей за українські додатки, відсутність російського паспорта та фальшиві доноси.

Збільшення кількості викрадених людей спостерігається в Бердянську та Мелітополі. при цьому зникають як чоловіки, так й жінки. У більшості випадків окупанти лише через кілька тижнів повідомляють про місцеперебування затриманих, але причини затримання та термін затримання не повідомляють.

Центр національного спротиву закликає місце населення залишити регіон до моменту деокупації регіону. повернемось додому після перемоги!