Через мобілізацію на ТОТ кількість шахтарів зменшилась вдвічі

шахтар, металург

Попри те, що кремль прямо та через колаборантів, які 2014 році організували незаконні збройні формування та окупаційні адміністрації проголошував популістські гасла на захист шахтарів та гірничої промисловості з кожним роком кількість діючих шахт зменшується. 

Постійні “реорганізації/оптимізації/приватизації” росіян призвели лише до скорочення кількості працівників шахт. А оголошена окупантами у 2022 році загальна мобілізація скоротила більш ніж на половину чисельність шахтарів на ТОТ.

При цьому, гірникам, закритих ще у грудні 2022 року, шахт ім.Засядька, академіка А.А. Скочинського, ім.Челюскінців та ряду інших так і не виплатили піврічної заборгованості по заробітній платі.

Таким чином росіяни ускладнюють соціальну ситуацію на ТОТ та спонукають цивільне населення мобілізуватись до лав російських окупаційних військ де їм обіцяють “стабільне грошове забезпечення” 

Центр національного спротиву вкотре наголошує, що лише якнайшвидша деокупація Українських земель може повернути мир та спокій місцевому населенню тому, якщо ви володієте інформацією яка може прискорити цей процес – повідомляйте її у наш чат-бот.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.