Хакери з “Кібер Спротиву” зламали пошту росгвардійця, який керував вторгненням ОМОНівців в Прип’ять 

Полковник росгвардії роман ершов, допоміг українським хактивістам отримали чергові докази участі підрозділів ОМОНу у вторгненні в Україну.

Ершов роман анатолійович – керівник спецпідрозділу росгвардії ОМОН по Калузькій області рф, командував своїм підрозділом під час вторгнення військ рф з території республіки білорусь. На стан лютого 2002 року, Ершов мав посаду підполковника. За участь в бойових діях минулого року – отримав звання полковника.

Хакери з “Кібер Спротиву” отримали фотодокази вторгнення ОМОНівців Калузької області в Прип’ять та розміщення особового складу в чорнобильських лісах. 

Проте, завдяки любові ершова до фото, отримано й світлини результату роботи українських Сил оборони по росгвардійцях.  Щоправда, дизайнерські навики полковнику пасує розвивати. Поєднання коханок, мертвого собового складу та знищеної техніки в один колаж – доволі прогресивне художнє рішення.

Завдяки ершову хактивістам вдалося отримати й доступ до різного роду аналітичних документів росіян. Зокрема аналізу роботи 9 мм пістолетів  МПЛ та МПЛ-1, так званих пістолетів Лебедєва. Це табельна зброя, яка була розроблена “Концерном Калашнікова” для підрозділів нацгвардії. Висновки – доволі гарно ілюструють “еволюції” російського ВПК. Два роки експлуатації пістолетів показали, що вони не придатні для якісного застосування. 

Також, на пошті ершов “Кібер Спротив” знайшов доповідь терористичної організації “центр поддержки новороссии”. Доповідь на тему “Как Россия проигрывает войну на Донбассе?”.Тому, ми не можемо не поділитися з вами окремим цитатами та й усім документом. 

Й, авжеж, як без справ амурних. Одружений ершов не обмежує себе принципами моногамії й зберігає унікальний контент від коханок на своїй хмарі. 

Український спротив залишає за собою право використати дані й інформацію, які отримав про розміщення окремих підрозділів зс рф в Україні. Деякі, вже й успішно використали для демобілізації окремих військових росіян. Демобілізації, авжеж, але є нюанс.Про це згодом. 

Наостанок залишимо контакти полковника та його дружини. Можливо, ви маєте що їм написати. 

Номер ершова – 8  ( 953 ) 312-6402

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.