Кадировці беруть під контроль окупований Донбас

Чеченський бойовик рамзан кадиров посилює свою владу на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганських областей.

Цьому сприяє велика кількість кадировців, переважна частина яких знаходиться в тилу й має необмежену владу в регіоні. Вони активно мародерять регіон, вивозячи до Чечні техніку з підприємств, та просто коштовності.

Водночас в Луганськ був призначений лояльний до Кадирова прокурор глєб міхайлов з Дагестану, який привіз своїх прокурорів. Його завданням буде, окрім репресій, легалізувати злочини кадировців в області. Першим результатом співробітництва стала відправка в Чечню на “військово-патріотичне виховання” 200 важких підлітків. Дітей привезли до республіки за федеральною програмою «Підлітки Росії». За словами кадирова, з ними проводитиметься “профілактична робота з метою військово-патріотичного виховання”.

Водночас в донецьку майже постійно перебувають делегації з Чечні, які контролюють виконання гауляйтерами регіону своїх обов’язків перед кадировим. Зокрема на тижні в Донецьк приїздили т.зв. міністр інформації Чечні ахмет дудаєв, депутат парламенту Чечні джамалай Закрієв та радник кадирова умар даудов. Разом з ними Донецьк відвідала чеченска співачка еліна муртазова.

За своє “заступництво” кадиров вже отримав “героя” від рук колаборантів пушиліна та пасєчніка.

Фактично маємо типову тактику орди, коли путін збирає своїх васалів у завойовницький похід, де винагородою є право грабувати регіон. Проте грабують кадировці, а відшкодовувати збитки Україні та платити репарації доведеться всій рф.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.