Кремль створює противагу Кримській платформі

У Москві занепокоєні дипломатичними успіхами України стосовно деокупації АР Крим і створили фейковий конгрес на противагу “Кримській платформі”.


В рамках Ялтинського міжнародного економічного форуму (ЯМЕФ), який цьогоріч кремль провів 23-24 жовтня у москві було проведено конгрес “Міжнародного клубу друзів Криму” та Кримської африканської ділової ради.

До участі в заході кремлю вдалось залучити представників з понад 40 країн світу та загальною чисельністю делегатів близько 150 осіб. 

Основна мета заходу це запевнити представників з країн Африки та Латинської Америки в тому, що росія може забезпечити їхні потреби у зернових, а також у тому, що вони можуть вкладати інвестиції у проєкти на території рф. В рамках цих дискусій росія розробляє механізми протидії міжнародним економічним санкціям аби вберегти свої економічні взаємини з ринками, які залежні від постачання збіжжя. 

На майданчиках форуму російські ділки активно нав’язували співпрацю з підприємствами на ТОТ для країн Африки. Росіяни запевняли представників країн Глобального Півдня у тому, що вони постачатимуть їм зернові культури в тому числі з аграрних регіонів на ТОТ України. Кремль обманом намагається залучити дані країни до легітимізації захоплених територій як складових російської федерації, проте їй не вдасться ані закріпитись на українських землях, ані забезпечити дані країни так необхідними їм продуктами.

Українське підпілля активно протидіє намірам загарбати майно агровиробників на ТОТ Півдня та Сходу України. Російські окупаційні адміністрації (РОА) намагаються залучити російські агрохолдинги до роботи на ТОТ. Центр національного спротиву попереджає, що будь-яка незаконна економічна діяльність на ТОТ буде розцінюватись як співпраця з ворогом та буде легітимною ціллю для українського Руху опору. Повідомити про злочинні дії РОА на ТОТ ви можете на наш телеграм-бот.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.