Кремль ускладнює виїзд з ТОТ та «узаконює» затримання цивільних громадян

На тлі інсценізації прігожиним перевороту на росії 24 червня, путін підписав закон, який дозволяє затримувати росіян за порушення режиму воєнного стану.

Можна припустити, що фарс, який розігрувався протягом суботи 24 червня, був націлений на виявлення нелояльних елементів у середині росії та створення передумов для ще більшого закручування гайок всередині рф.

Репресивний закон, що був підписаний путіним дозволяє затримувати на 30 діб за порушення режиму воєнного стану, а також запроваджує можливість затримання пасажирського транспорту за відсутності маршрутної картки до сплати штрафу.

За недотримання норм, встановлених законом «Про воєнний стан», федеральними законами та іншими нормативно-правовими актами рф з питань воєнного стану, громадян встановлюється штраф у вигляді 1 тисячі рублів чи адміністративний арешт до 30 діб, якщо ці дії містять кримінально карані дії. Для посадових осіб штраф становитиме до 2 тисяч рублів чи адміністративний арешт терміном до 30 діб.

Як відомо, наразі в рф немає воєнного стану. Було запроваджено лише режим «контртерористичної операції» в окремих регіонах. Проте даний закон буде застосовуватись на ТОТ України де такий режим окупанти запровадили ще з 20 жовтня 2022 року. Він ще більше ускладнюватиме виїзд з ТОТ для цивільного населення, а також «узаконює» конфіскацію автомобілів, затримання та арешт за будь-якої нагоди громадян України, що незгодні з російською окупацією.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.