Мінприроди рф організовує вивезення українських дітей з ТОТ

Міністерство природи країни-терориста організувало “відпочинок” 77 дітей з тимчасово захоплених територій Запорізької області у Ставрополі.

Крім мінприроди, за вивезення дітей відповідає окупаційна адміністрація та “педагоги” Ставропольського державного педагогічного інституту, які проводять “освітні заходи” для українських дітей, а саме промивають їм мізки.  

Зауважимо, на ТОТ “відпочинок” дітей організовують для промивки мізків й під проводом оздоровлення. Багато таких дітей вже не повертають в Україну, адже вивозять їх часто без дозволу батьків або дозвіл отримується шляхом тиску.

Надалі дітей віддають або батькам, якщо ті поїдуть їх забирати особисто, або “опікунам”.

При цьому, зауважимо, що рф з листопада 2022 року заблокувала виїзд мешканців ТОТ до вільної України. Тобто, якби мова йшла про “евакуацію”, то вистачило б “зеленого коридору” й працюючого кпп. 

Проте через величезний потік мешканців, які тікали від “визволителів” ,людей тепер утримують в регіоні як заручників. Їм пропонують єдиний варіант виїзду – це до самої рф з метою подальшої асиміляції. Тобто ворог проводить політику геноциду в регіоні.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.