Окупанти безуспішно намагаються набрати студентів в свої фейкові ВНЗ

Росіяни не можуть знайти “вчителів” до своїх осередків пропаганди на тимчасово окупованих територіях.

Наразі значна частина “вчителів” – це гастролери з рф, зокрема студенти педагогічних ВНЗ рф. Більшість місцевих вчителів відмовилась від співпраці з ворогом й залишила регіон. 

Аби покрити дефіцит, росіяни створили на ТОТ чотири фейкових педагогічних внз: Херсонський, Азовський (Бердянськ), Донецький та Луганський. Там швидкоруч навчають тих, хто згодився промивати мізки маленьким українцям.

Проте кількість “студентів” мала, й окупанти почали відправляти в ці внз сиріт, які закінчили інтернати й переважно не можуть вільно обирати майбутнє. Сиротам обіцяють повний соціальний пакет й підвищені стипендії, вступних іспитів не вимагається.

Центр національного спротиву застерігає, що т.зв. школи на ТОТ діють як осередки пропаганди, де дітям промивають мізки. Завдання росіян дезорієнтувати українських дітей й зробити їх жертвами маніпуляцій.

Відтак роль батьків у вихованні зростає. Просимо батьків більше часу працювати з дітьми й не дати росіянам знищити самоідентифікацію дітей. Нагадаємо, що на сайті ЦНС є розділ щодо боротьби з ворожою пропагандою.

Водночас зауважимо, що всі причетні до політики геноциду цілого покоління українців не уникнуть покарання.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.