Окупанти безуспішно намагаються вирішити проблему з водопостачанням у Донецьку

Росіяни не спроможні забезпечити елементарні житлово-побутові умови на ТОТ. Навіть у регіонах віддалених від бойових дій роками наявні проблеми з водопостачанням та опаленням. Особливо вони загострились після масової мобілізації чоловічого населення до лав окупаційних військ.

Так 20 грудня під час візиту ставленика кремля на ТОТ Донецької області дєніса пушиліна до москви він вчергове клопотав переду путіним про сприяння у вирішенні питання водопостачання Донецька. 

Було погоджено проект будівництва нового водогону від р.Дон до Донецька довжиною 194 км. Заявлено про «ударні темпи будівництва» та «значне фінансування». Зважаючи на те, що подібні проекти не мали успіху в окупованому Криму, не варто очікувати на диво і в цьому випадку. До того ж  у сусідній ростовській області теж роками наявні проблеми з водопостачанням, а рівень води у р.Дон суттєво знизився. 

ростов на дону проблеми з водою

Окупантам не вдалось захопити контроль над каналом Дніпро-Донбас, який забезпечував більшість міст цього регіону питною водою. Пошкодження інфраструктури призвело до порушення функціонування системи подачі води у такі міста як Донецьк, Макіївка, Горлівка на окупованих так і Слов’янськ, Костянтинівка на неокупованих територіях.

Як відомо росіяни не славляться високою якістю виконання проектів, особливо тих, що стосуються житлово-комунального сектору, але чим більше коштів вони витратять на це безглуздя, тим менше затратять на свої окупаційні сили.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.