Окупанти чинять тиск на місцеве населення в Криму

На ТОТ АР Крим окупаційна влада продовжує переслідувати жителів окупованого півострова, які відкрито критикують режим кремля або висловлюють свою незгоду щодо проведення так званої «сво» на території України. 

У зв’язку з цим, ще минулого року до кримінального та адміністративного кодексу рф були внесені зміни, які надали окупантам черговий інструмент тиску на місцевих мешканців, щоб в рамках так званого “закону” притягати таких осіб до адміністративної або ж до кримінальної відповідальності. 

Однак, на тимчасово анексованому півострові Рух опору активно розгорнув свою підпільну діяльність та фіксує всі рухи колаборантів, які підтримують російсько-окупаційні війська. 

Центр національного спротиву нагадує колаборантам або тим особам, які мають намір допомагати окупантам, що український рух опору вже знищив багатьох представників з числа колаборантів та з числа представників російсько-окупаційної адміністрації. 

Не співпрацюйте з окупантами, щоб під час деокупації не нести кримінальну відповідальність відповідно до законів України.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.