Окупанти готуються до імітації виборів на ТОТ

У вересні у рф відбудеться імітація виборів до свого псевдопарламенту, а також місцеві “вибори”, яку ворог планує провести й на ти тимчасово окупованих територіях.

Проте місцеве населення, яке проігнорувало “референдум” у 2022 році, не збирається йти і на “вибори” країни-терориста. Відтак окупанти як й рік тому планують провести “виїзні вибори”, а сам процес розтягнути у днях.

Так, “вибори” відбудуться з  31 серпня по 10 вересня. З 31 серпня “голосувати” можна буде достроково, 8-9 вересня росіяни будуть обходити будинки й проводити голосування у місцях проживання й лише 10 вересня має відбутись “класичне голосування” у дільницях.

Все це необхідно аби приховати відсутність явки. Російські пропагандисти пояснять ігнорування виборів місцевими тим, що вони, мовляв, всі голосували завчасно, або у себе вдома. 

Нагадаємо, майже весь світ не визнав результатів “референдуму”, так й вибори у рф не є легітимним процесом. Кожен хто допомогає організувати вибори, або є кандидатом на ТОТ буде нести відповідальність перед українським правосуддям.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.