Окупанти хочуть суттєво обмежити доступ до інтернету на Луганщині

На тимчасово окупованій території Луганщини, окупаційна адміністрація залякує місцеве населення новими обмеженнями, проте вони ще не працюють.

Через зростання впливу місцевого підпілля на ТОТ Луганщини, окупанти шукають нові методи обмеження комунікації партизан з Силами оборони. Зокрема окупанти встановлюють дротовий інтернет, доступ до нього можливий лише після ідентифікації. Під час користування таким інтернетом  – важливо не вмикати VPN, адже це може викликати питання у спецслужб. Ймовірно, окупанти спробують наповнити більшим штатом спеціальні центри, які мають відслідковувати трафік абонентів.

Наразі, такі обмеження нереалізовані, адже вимагають матеріального забезпечення та технічних рішень. Проте окупанти саме зараз видають в інформаційне поле анонси таких змін, адже намагаються залякати місцеве населення, аби те не передавало інформацію про пересування та розміщення підрозділів зс рф.

Що робити? 

  1. Незважаючи на технічні проблеми та достатньо кількості персоналу в спецслужб росіян – не користуйтесь дротовим інтернетом для передачі даних Силам оборони.
  2. Використовувати мобільний інтернет та вмикайте VPN під час передачі даних.
  3. Користуйтесь телеграм-ботами для передачі даних. 
  4. Передавайте інформацію про ремонтні роботи на лініях зв’язку, аби українське підпілля мало змогу завадити окупантам обмежити доступ до інтернету. 

З додатковими інструкціями щодо безпечної передачі даних про ворога можете ознайомитись за посиланням.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.