Окупанти намагаються створити свої «судові» органи на ТОТ

судові органи

Так, на ТОТ півдня та сходу України росіяни проводять заходи щодо прийняття нових законопроектів спрямованих на внесення змін до «судової системи», зокрема формування в ній «нових органів» та системи управління.

Такими діями ворог докладає зусиль, щоб активізувати судову гілку влади на ТОТ півдня та сходу України, що надасть окупантам нових важелів тиску на цивільне населення. Через ці органи, що цілком підконтрольні центральній владі у москві, російсько-окупаційна адміністрація матиме, псевдозаконні підстави позбавляти громадян України на ТОТ свободи, відчужувати їхнє майно та приймати рішення на користь окупаційних органів.

Нагадуємо, Вища рада правосуддя зазначила, що рішення створених на ТОТ фейкових судів вважатимуться нікчемними, а звернення до таких судів свідчитиме про визнання незаконно створених рф на захопленій території нелегітимних органів влади та сприятиме їх окупаційній діяльності.

Всю інформацію про представників російсько-окупаційних військ та російсько-окупаційних адміністрацій можна повідомити через чат-бот.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.