Окупанти планують об’єднати всіх західних посіпак в одне “інформаційне агентство”

телебачення, пропаганда

Кремль планує створити нове “інформаційне агентство” на тимчасово захоплених землях Донецької та Луганської області, де працюватимуть завербовані іноземні співробітники фсб.

Російська пропаганда систематично створює псевдомісцеві медіа на ТОТ, аби ніби від місцевих тиражувати свою брехню. Курують такі “медіа” Кремлем, а більшість співробітників росіяни.

Проте також Москва долучає до тиражування брехні своїх іноземних агентів впливу. Зазвичай це маргінали, які поширюють теорії змови, підтримують радикальні течії й розповідають про щасливе життя на ТОТ.

Останніх москва планує об’єднати у “єдине інформаційне агентство”. Подається це як приватна ініціатива, а саме ідея відомої співробітниці російських спецслужб крістель неан.

Француженка живе з 2016 року у Донецьку й роками співпрацює з “мгб днр” (аналог фсб на ТОТ). Позиціонує себе як “незалежний воєнний кореспондент”.

Фінансувати “агентство” планується в межах програми “майстерня нових медіа”, яка діє при президенті рф владімірє путінє. Тобто, фактично “незалежна журналістка” пропонує створити за гроші диктатора “агентство незалежних міжнародних журналістів”.

Нагадаємо, раніше росіяни створили “новинні агентства” на Запоріжжі та Херсонщині. Їх очолили росіяни, зокрема курує ці помийки алєксандр малькєвіч з санкт-пєтєрбурга.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.