Окупанти посилюють репресії в Криму

На тимчасово окупованому півострові Крим ворог посилює

 “контрдиверсійні” заходи, тобто репресії проти місцевого населення.

Так, окупаційна адміністрація фіксує збільшення “нелояльності” місцевого населення до загарбників. Тому окупанти збільшують кількість поліцаїв чия задача є пошук українського підпілля. З початку року ворог вже схопив та утримує понад 100 мешканців півострова у підозрі у “нелояльності”.  

Крім цього, противник приділяє значну увагу щодо недопущення поширення в інформаційному просторі півострова будь-якої інформації з критикою путіна, або яка суперечить так званим завданням «сво». 

Адже за півтора роки повномасштабного вторгнення росіяни не змогли виконати жодного з заявлених пунктів своєї агресії. Навіть вийшло навпаки: ЗСУ стали сильніше, а росіяни вимушені нарощувати темпи мобілізації аби втримати захоплені землі, поки кремлівські пропагандисти розповідають про “плановість маневрів” й “жести доброї волі”.

Відтак, аби припинити зростання критики окупаційного режиму на півострові, гауляйтери планують збільшити заохочення зрадників, щоб ті писали доноси на сусідів та посилити відповідальність за поширення компрометуючої інформації.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.