Окупанти влаштували теракт “під чужим прапором” в Мелітополі

22 вересня окупанти влаштували теракт на ринку в тимчасово окупованому Мелітополі, щоб напередодні псевдореферендуму звинуватити в цьому українську владу.

На Центральному ринку міста, де завжди велике скупчення людей, окупанти вчинили вибух та вбили трьох своїх військових. За словами мера міста Івана Федорова, наразі місцева влада встановлює кількість постраждалих серед цивільного населення.

Росіяни навмисно вчинили теракт, аби максимально підняти напруження перед фейковим референдумом, який має стартувати вже в ці вихідні. Водночас Центр національного спротиву закликає мешканців регіону евакуюватись з ТОТ, адже всі ці “референдуми” потрібні лише для початку мобілізації, про яку вже говорять колаборанти.Якщо ж змоги залишити регіон прямо зараз немає, то ігноруйте “референдум”, не ходіть на дільниці та не відчиняйте двері квартири у період його проведення незнайомим людям.

Нагадаємо, раніше Центр національного спротиву виклав в мережу дані членів так званих “виборчих дільниць”. Ознайомитись зі списком можна за посиланням.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.