Окупанти завершили проведення “референдуму”

5 днів росіяни годували своє населення брехнею про нібито проведення “референдуму” й одразу після його проведення підбили підсумки.

Немає сенсу говорити про ті віртуальні цифри явки й підтримки серед населення, адже це лише перемикання фокуса уваги. Росіяни так і не змогли імітувати великі черги й показати роботу “переповнених” дільниць.

Водночас пропаганда для легітимізації говорить про “незалежних спостерігачів”, проте жоден спостерігач ОБСЄ не був допущений. Водночас ми отримали купу “туристів” з різних маргінальних груп, чию присутність росіяни намагаються видати за “визнавання”.

Жодна цивілізована країна не визнає “референдуми”, жоден українець не визнає цей фарс. Спротив продовжиться незалежно від ілюзій російських пропагандистів та групи колаборантів.

Водночас зауважимо, що сам “референдум” є лише підставою для мобілізації українців на тимчасово окупованих територіях. Враховуючи, що з 1 жовтня росіяни фактично закривають виїзд на вільну Україну, ЦНС закликає мешканців негайно залишити регіон й не ставати “живим щитом” для окупанта.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.