Окупанти звозять на “вибори” спостерігачів з рф 

На тимчасово окупованих територіях окупанти не змогли знайти достатньої кількості  спостерігачів на “вибори” серед місцевих.

Російські “вибори” це суцільний фарс й пропагандистська імітація, де завчасно відомий результат та навіть явка. Одну з головних ролей в цій виставі грають спостерігачі, яких росіяни вимушено звезли на ТОТ з рф, адже місцеві відмовляються брати участь у цьому шоу. 

Так, за законодавством рф існують так звані “громадські спостерігачі”, й право так називатись має лише член “громадської палати” – дорадчого органу, який контролює владімір путін, адже він та призначені ним “губернатори” затверджують керівний склад палати у рф.

Саме такі “громадські спостерігачі” з рф й спостерігають за “виборами” на ТОТ, адже місцеві палати окупанти щойно створили та не знайшли туди достатньої кількості охочих.

Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ ігнорувати вибори й не брати участь в цій пропагандистській виставі. Раніше Сили Оборони за допомогою БПЛА розповсюдили листівки на ТОТ з відповідним закликом

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.