Окупаційна влада на ТОТ примушує брати російські паспорти, погрожуючи депортацією

Росіяни тиснуть на місцеве населення аби змусити їх взяти російський «документ».

В тимчасово окупованому селищі Кирилівка на Приазов’ї росіяни збираються виселити всіх, хто не взяв паспорт рф. Колаборанти, що служать в Якимівському райвідділу окупаційної поліції, ходять по домівках та вимагають показати російський паспорт. Всіх, хто його не має, вносять в список та погрожують примусовим виселенням, якщо за тиждень не оформлять паспорт.

9 червня в Кирилівці пройшов повторний обхід місцевих жителів. На пересувних блок-постах затримали близько 20 осіб без російського паспорта та відвезли у відділ поліції.

Фактично у всіх медичних закладах ТОТ півдня противник шантажує працівників медичної служби, що у разі відмови від російського паспорта, працівники будуть позбавлені грошового забезпечення або будуть звільнені з роботи. Проте, попри всі погрози з боку окупантів, більшість працівників медичних закладів відмовляються від отримання паспорта рф та продовжують обслуговувати цивільне населення.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо людей, які причетні до репресій цивільного населення на ТОТ – повідомляйте про них в наш телеграм-бот.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.