Попри заборону, мешканці на ТОТ продовжують користуватися гривнею

Для виявлення підприємців, які користуються гривнею, окупанти намагаються залучити молодь.

 Росіяни продовжують боротьбу з гривнею на тимчасово окупованих територіях. Зокрема на Запоріжжі російське керівництво проводить заходи, які спрямовані на консолідацію колабораціоністів виявлених серед місцевого населення. Наше підпілля отримало списки людей з яких було утворено молодіжна організація «Юг – Молодой». Організація створена гауляйтерами з окупаційної адміністрації ТОТ Запоріжжя. Туди залучається ангажована ідеєю «русского мира» молодих людей віком від 16 до 25 років. Та через малу кількість колаборантів серед цивільного населення регіону, до заходів окупанти залучають «волонтерів» з території рф.

Головним завданням даної організації є імплементація рішень окупаційної адміністрації та тотальне витіснення будь-яких ознак української ідентичності в будь-яких проявах за межі ТОТ.

Прикладом такої діяльності є контроль дотримання заборони на ведення торгівлі гривнями, коли представники організації застосовували фізичну силу до підприємців та забороняли вести будь-яку діяльність пов’язану з гривнями. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.