Прикриваючись “евакуацією” окупанти хочуть мобілізовувати мешканців ТОТ 

Росіяни планують створити спеціальні табори для чоловіків призовного віку. 

За даними Центру національного спротиву в уряді рф обговорюють зміни до постанови “Про порядок евакуації населення, матеріальних та культурних цінностей в безпечні райони”. Одне з питань до обговорення – це процес евакуації військовозобов’язаних чоловіків. Зокрема окупанти хочуть фільтрувати населення на тимчасово окупованих територіях під час так званих евакуацій. І чоловіків хочуть вивозити до окремих таборів, де  їх передадуть в підпорядкування військкоматів.

Сама постанова стосується й територій рф. Відтак, ймовірно, росіяни планують протестувати даний процес на ТОТ України з подальшим застосуванням на території рф. 

Нагадаємо. що росіяни навмисно ініціюють гуманітарні кризи на ТОТ закриваючи лікарні та аптеки, аби зробити після цього життя місцевих нестерпним. Водночас жителів ідеологічно прокачують щодо контрнаступу ЗСУ й “подальших руйнувань та репресій”. Натомість мешканцям пропонують виїхати, й обіцяють грошову компенсацію.Насправді ж росіяни мають на меті змінити демографічний склад населення, та створюють пропагандистську картинку про “тікаючих” від України жителів.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.