Російсько-окупаційна адміністрація на ТОТ Донецької області не має підтримки з боку місцевого населення

На ТОТ сходу України більша частина населення стабільно продовжує дотримуватися проукраїнських поглядів та не підтримує окупацію регіону. За інформацією від російсько-окупаційної адміністрації, близько 72% населення міста Маріуполь негативно ставляться до завдань так званої «сво» та шукають нові шляхи ухилення від отримання ворожого паспорту. Також за інформацією Руху опору ворог посилює контррозвідувальний режим в місті, оскільки боїться роботи українського підпілля та збільшення кількості випадків співпраці місцевого населення із Силами оборони України.

Відтак, серед основних факторів, які найбільш негативно впливають на суспільні настрої серед місцевого населення є те, що противник залучає до будівельних робіт робітників з середньої Азії та Кавказу, що призвело до погіршення криміногенної ситуації в даному регіоні.

Попри складну ситуацію на ТОТ Донецької області, Центр національного спротиву дякує громадянам України, які активно передають інформацію про діяльність противника та колаборантів у наш чат-бот.

Також, закликаємо місцевих жителів, які все ще думають про співпрацю з ворогом утриматися від такої ідеї, оскільки український Рух опору вже знищив багатьох колаборантів та представників РОА.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.