Росія налагоджує експорт сільськогосподарської продукції з ТОТ в Китай

соняхи

На підконтрольних окупантам підприємствах з виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції (особливо зернових) здійснюється впровадження автоматизованих систем федеральної служби ветеринарного та фітосанітарного нагляду (відомої як “россельхознадзор”). Пакет програм включає підсистеми  “Аргус”, “Цербер”, “Меркурій” (ветеринарний контроль), “Веста” (фітосанітарний).

Дані програмні засоби призначені для автоматизації процесу збору та аналізу інформації про сільськогосподарські товари, що будуть експортуватись за межі країн-членів Євразійського союзу.

В умовах накладених на росію санкцій за розв’язання війни проти України, ключовим експортером для росії залишається Китай. На даний час росія активно вивозить викрадені зернові з ТОТ України в Сирію та Туреччину під виглядом власного врожаю. Запровадження даних програм дозволить їй розширити географію експорту награбованого, зокрема до Китаю. 

Центр національного спротиву вкотре наголошує, що лише якнайшвидша деокупація Українських земель може повернути добробут та достаток місцевому населенню тому, якщо ви володієте інформацією яка може прискорити цей процес – повідомляйте її у наш чат-бот.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.