Росіяни фермерам на ТОТ пропонують отримати в лізинг українську вкрадену техніку 

Окупаційна адміністрація Херсонської області пропонує місцевим фермерам взяти викрадене в українців сільськогосподарське обладнання у лізинг за пільгою

Ставка пільгового лізингу обладнання становить до 8%. Послуги надає так звана “Республіканська лізингова компанія”. Проте за повідомленнями місцевих, значний парк техніки – це викрадена техніка з українських фермерських господартсв.

Таким чином окупанти не лише мародерять регіон, а й наживаються на викрадених цінностях коштом українців. Зазначимо, що при цьому всі фермери зобов’язані здавати свою продукцію за фіксованими цінами, нижче ринкових, окупаційний адміністрації.

Остання вже передає це зерно своїм дочірнім структурам, які перепродують продукцію за ринковими цінами до рф й далі. Таким чином гауляйтери наживаються на мешканців ТОТ на кожному з етапів виробництва, примушуючи їх ще платити податки. 

Центр національного спротиву закликає повідомляти про колаборантів й далі ця інформація допоможе притягнути їх до відповідальності за злочини проти українського народу. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.