Росіяни на ТОТ вимагають видаляти додатки українських банків

Окупанти посилюють фільтраційні заходи на тимчасово окупованих територіях та безуспішно борються з гривнею.

На тимчасово окупованих територіях росіяни намагаються відшукати українське підпілля. Тому вони посилили поліцейсько-адміністративний режим на ТОТ та активно перевіряють громадян. Росіяни проводять рейди та перевірку телефонів на блокпостах. Заходи видаються неефективними, відтак окупаційні адміністрації вирішили витягнути хоч якусь користь з таких перевірок. Тепер, під час перевірок телефонів. окупанти вимагають видаляти додатки українських банків, зокрема Ощадбанк, Приватбанк та Монобанк. 

Пов’язано це з так званим указом переходу ТОТ на рублеву зону. Окупанти хочуть максимально обмежити користування гривнею серед місцевих мешканців. 

Відтак, Центр національного спротиву закликає бути обережними й за можливості залишити регіон. Також нагадуємо, що на сайті центру є інструкція щодо чистки телефону та поводження під час арешту.

Також чистіть історію браузерів та відписуватися від українських телеграм-каналів перед виходом на вулицю. Посилання на перевірені новинні ресурси можете зберігати у вигляді QR-коду. 

Як відключити збереження історії пошуку в Chrome або Edge: хвилинне рішення.

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.