Росіяни погрозами впроваджують рублі та провалюють темпи паспортизації на ТОТ

На тимчасово окупованих територіях росіяни вдаються до погроз аби прискорити введення рубля, й мають мізерні показники з паспортизації.

Так, на півдні росіяни активно поширюють свої фейкові квитанції щодо сплати комунальних послуг в рублях. Проте більшість місцевих розуміє юридичну нікчемність цих папірців. Відтак росіяни вдаються до погроз. Зокрема в Херсоні окупанти зібрали голів ОСББ й пригрозили “профілактичними заходами”, якщо мешканці будинків не будуть здійснювати оплату в “інтересах рф”. 

Проте результату такі зустрічі не дали. Загалом, попри намагання ворога більшість розрахунку відбувають в гривнях. Особливо це стосується приватного сектору, який майже повністю приймає оплату в гривнях.

Не краще ситуація в окупанта з паспортизацією. Попри те, що триває активна видача 10 тис. рублів в обмін на отримання паспорта окупанта, наразі червону макулатуру отримали близько 10 тис. мешканців окупованих Херсонської та Запорізької областей, тобто близько 1% дорослого населення.

Нагадаємо, раніше Центр національного спротиву розповідав, як росіяни проводять свою паспортизацію та чим це загрожує для місцевого населення.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.