Росіяни посилюють репресії щодо цивільного населення на ТОТ через відмову від російського паспорта

Місцеве населення на тимчасово окупованих територій продовжує чинити спротив примусовій паспортизації, попри терор збоку окупантів.

За інформацією отриманою від мережі руху опору на ТОТ півдня та сходу України окупаційні адміністрації та російські окупаційні війська продовжують здійснювати системні заходи тиску на місцеве населення з метою примусу до отримання російських паспортів.

Так, у м. Маріуполь мешканці отримують погрози звільнення за відмову від російського паспорта, співробітники ЗАЕС піддаються фізичним тортурам та перевіркам, у м. Мелітополь «материнський капітал» можуть лише ті особи, які оформили новонародженим російське громадянство, а у н.п. Мирне мешканцям без російського паспорту роблять примусову дактилоскопію.

Крім цього, співробітники фсб рф проводять регулярні обшуки приватних помешкань громадян м. Енергодар, які не погоджуються на отримання російських паспортів.

Своєю чергою, окупаційна адміністрація ТОТ АР Крим посилює контроль переміщення населення на територію півострова. За наявними даними, під час перетину «ДАПП Перекоп» від громадян України без паспорта рф вимагають проходження опитування із використанням поліграфа.

Якщо ви маєте інформацію про осіб, причетних до знущання з цивільного населення на ТОТ – повідомляйте у телеграм-бот спротиву.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.