Росіяни завершили “дострокове голосування”

Окупанти закінчили перший епізод вистави під назвою “вибори” на тимчасово окупованих територіях.

В російському суспільстві “вибори” – це ритуал, який ні на що не впливає й слугує лише з пропагандистською метою, адже не є інструментом зміни влади у країні тотальної диктатури. Головною метою “виборів” цього року стало продемонструвати лояльність населення ТОТ до окупантів.

Проте місцеве населення ігнорує “виборчий процес”. Щоб приховати цей факт, окупанти вигадали “дострокове голосування” під час якого впродовж восьми днів працівники “виборчої комісії” обходили мешканців сіл під наглядом автоматників, а також організовували “виїзні дільниці”.

З 8 по 10 вересня ворог проводить “вибори” вже на постійних дільницях, й аби завчасно пояснити їх порожність, то намалював собі явку на “достроковому голосуванні”:

ТОТ Херсонщини (53%);

ТОТ Запоріжжя (27%);

ТОТ Луганщини (26%);

ТОТ Донеччини (45%).

Тобто, ворог хоче переконати, що у важкодоступних районах, а саме цим кремль пояснює голосування за місцем проживання, живе половина виборців. Акцентуємо, що окупанти не знають скільки людей живе наразі на ТОТ й дають лише завчасно намальовані відсотки без кількості осіб. 

Навіть на російських фото пропагандистів урни голосувань порожні, а черги відсутні. Хоча окупанти організувати роздачу продуктових наборів, обіцяли знижки у сферах послуг в обмін на голосування й т.д. Проте це не дало результатів й картинки ажіотажу на “виборах” немає.

Можна вже констатувати, що замість пропагандистської картинки ворог отримав чергову демонстрацію, що він чужинець на наших землях.

Проте Центр національного спротиву закликає й надалі ігнорувати ініціативи окупантів й попереджає про підготовку ворогом мобілізації мешканців півдня.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.