В Енергодарі окупанти підготували автобуси для “евакуації” населення

Ворог продовжує “евакуйовувати” мешканців тимчасово окупованих населених пунктів, цього разу депортувати вирішили жителів Енергодару.

Росіяни навмисно ініціюють гуманітарні кризи на ТОТ, вивозячи звідти держустанови, закриваючи лікарні та аптеки, аби зробити після цього життя місцевих нестерпним. Водночас жителів ідеологічно прокачують щодо наступу ЗСУ й “подальших руйнувань та репресій”. Натомість мешканцям пропонують виїхати, й обіцяють грошову компенсацію.

Насправді ж росіяни мають на меті зміити демографічний склад населення, та створюють пропагандистську картинку про “тікаючих” від України жителів.

Так, наразі окупанти готуються до “евакуації” з Енергодару. Для цього місцева атомна станція, яку захопили росіяни, має підготувати автобуси. Людей планують вивозити в Джанкой (АР Крим). На початках “евакуація” добровільна, але зазвичай надалі окупанти практикують примусове виселення.

Зауважимо, що водночас росіяни закрили блок-пост у Василівці (Запорізька область), звідки мешканці ТОТ виїжджали на підконтрольні Уряду України території. Це свідчить про те, що росіян не цікавить доля людей. Ворогу головне забезпечити депортацію українців.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.