В Криму зростають антиросійські настрої

Гауляйтер півострова аксьонов має проблеми через падіння підтримки рф місцевим населенням.

Московські куратори незадоволені рівнем підтримки влади рф мешканцями тимчасово окупованого Криму. Згідно з останніми результатами соціологічних досліджень, які замовляла адміністрація путіна, на півострові різко зростають антиросійські настрої.

Через що очільник окупаційної адміністрації Криму сергій аксьонов мав неприємну розмову з кремлівськими кураторами. Сам аксьонов на свій захист надав «аналітичну» доповідь в москву щодо причин зростання антиросійських настроїв. Ключовою проблемою він виділяє економічну. Зокрема вплив західних санкцій, що понесло за собою зростання цін в аптеках та на товари першої необхідності.

Та фактично, ключовою проблемою є переорієнтування ресурсів півострова на забезпечення військових потреб зс рф. Наприклад, дефіцит окремих найменувань ліків пов’язаний з тим, що в першу чергу медичне забезпечення надається пораненим росіянам у шпиталях.

Також на півострові фіксується суттєвий дефіцит робочої сили через мобілізацію чоловічого населення. Наприклад у сільськогосподарському секторі, дефіцит робочої сили складає 77%.

Цап відбувайлом цього разу став так званий міністр енергетики та палива Криму ігор корінь, який днями подав у відставку. Саме на нього аксьонов покладає відповідальність за зростання цін на паливо, а відповідно й ціни на товари першої необхідності.

Український рух спротиву продовжить ускладнювати життя місцевим колаборантам та гауляйтерам. Ті злочини, які ви чините щодо українського населення на українській землі – не будуть пробачені й кожен зрадник та загарбник понесете справедливе покарання.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.