Ворог планує наростити темпи промивки мізків українським дітям

На тимчасово окупованих територіях загарбники продовжують політику геноциду направлену на знищення самоідентифікації цілого покоління українців.

Так, у москві поставили задачу до кінця 2023 року збільшити кількість місцевих, дитячих та молодіжних установ, в тому числі військово-патріотичних. Зокрема відповідальними за мілітаризацію українських дітей назначили фонд “захисник вітчизни”.

В межах нарощування темпів промивки мізків росіяни планують провести обов’язкові для відвідування “класні зустрічі”, “твій герой”, “дякую, браття”. В межах пропагандистських заходів відбуватиметься зустріч школярів з “ветеранами”.

Також в москві сформували пул артистів на гастролі, блогерів для “неформальних” зустрічей й поставили завдання пере гауляйтерами організувати безкоштовні перегляди дешевих пропагандистських фільмів на ТОТ.

Зауважимо, що всі ці організатори таких заходів понесуть відповідальність після звільнення ТОТ за злочини проти українського народу. Повідомити про ворога або колаборанта можна за посиланням.   

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.