Ворог продовжує шукати дітей, які вчаться в українських онлайн-школах

На тимчасово окупованих територіях росіяни продовжують шукати дітей, які вчаться в українських онлайн-школах.

Зокрема, у Бердянську вчителі т.зв. російських шкіл провели перевірку телефонів на виявлення відповідного додатку. Також з дітьми проводять розмови аби вивідати інформацію. У разі виявлення факту навчання батьків викликають на профілактичні бесіди, де їм погрожують.

Зауважимо, що російські школи на ТОТ мають суто пропагандистський характер й саме  тому росіянам важливо обмежити доступ дітей до освіти та занурити у світ “русского міра”.  В школах дітям проводять русифікацію й нав’язування світогляду Кремля та його бачення історії. Сама освіта дітей росіянам не цікава, що й доводять ці рейди проти учнів української школи.

Нагадаємо, ворог планує незабаром відкрити на ТОТ центр підготовки “вчителів” історії та російської мови для своїх шкіл. Пріоритет обраних фахівців чітко демонструє на що ставить акцент “російська школа”, а саме на вивченні мови та “правильної історії”.

Центр національного спротиву закликає не віддавати дітей в осередки російської пропаганди, адже російська освіта – це шлях в нікуди.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.