Ворог вимагає від своїх фейкових ВНЗ надати “волонтерів” для пропаганди

Росіяни планують провести “міжнародний молодіжний форум”, в якому, за задумом, мають взяти участь “волонтери” з тимчасово окупованих територій.

Захід спрямований на посилення пропаганди та імітацію підтримки міжнародної спільноти варварської політики режиму владіміра путіна напередодні “виборів” у рф. Попередньо туди звезуть студентів з Північної Кореї, Китаю, Білорусі й інших лояльних до путінського режиму країн.

Проте найбільша кількість учасників буде саме з рф, де росіяни вже готують масовку. Центр набору “волонтерів” з ТОТ відкритий у Мелітополі (Запорізька область), але звичайно зо охочих небагато.

Відтак окупаційна адміністрація поставила вимогу перед фейковими вищими навчальними закладами надати списки “волонтерів” в кращих традиціях кремля. 

Зауважимо, що саме пропаганда є одним зі стовпів режиму путіна, адже направлена на дезорієнтації системи цінностей своєї жертви і є однією з головних причин війни.

Уникайте російських джерел інформації, участі в постановочних шоу та ігноруйте ініціативи ворога – не дайте ввести себе в оману й стати інструментом в брехливій машині кремля.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.