Ворог завозить гастролерів з рф для імітації виборчого процесу на ТОТ

На тимчасово окупованих територіях ворог продовжує готуватись до імітації “виборів” й для цього в регіон прибувають спеціалісти з рф.

Так, минуло півтори роки з початку повномасштабного вторгнення та росіяни досі не довіряють колаборантам, які виконують суто демонстративну роль й не мають влади в регіоні.

Після провалу з “референдумом”, який проігнорувала більшість місцевого населення і який відбувся лише у фантазіях пропагандистів, окупанти сподіваються покращити ситуацію на “виборах”.

Для цього на ТОТ прибувають політтехнологи, спостерігачі, організатори масовки та пропагандисти. Контроль за “виборчим процесом” будуть здійснювати представники російського ЦВК з рф. 

Росіяни вже поставили вимоги аби всі працівники бюджетних підприємств ходили голосувати під розпис гуртом у визначений для підприємства день. При цьому знімати процес будуть завчасно розставлені пропагандисти.

Основним завданням москва вважає намалювати явку хоча б на камеру. Проте навіть якщо не вдасться, то тоді буде розігруватись сценарій “референдуму”, де відсутність людей на дільницях пояснили тим, що “багато хто голосував за місцем проживання чи голосував в інший день”.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.