Все більше росіян переселяється на ТОТ України

На тимчасово окуповані території України прибуває все більше мігрантів з росії.

Мова йде вже не лише про силовиків та чиновників, але також про багато заробітчан, яких наймають на будівельні роботи. Оскільки місцеві мешканці відмовляються працювати на ворога, замість них окупанти наймають не лише росіян, але й громадян республіки білорусь та інших країн.

Заробітчани та держслужбовці, що їдуть працювати на ТОТ, привозять із собою свої сім’ї. Це вже призвело до збільшення цін на житло в багатьох тимчасово окупованих містах. Громадян України при цьому піддають депортації або змушують прийняти російську ідентичність. Росія також масово викрадає українських дітей, виховуючи з них власних яничарів.

Таким чином кремль проводить політику по заміщенню місцевого населення своїм власним, лояльним до рф. Ця політика відповідає всім ознакам геноциду, як це визначено у міжнародному праві.

Центр Національного Спротиву наголошує, що всі українські землі будуть звільнені, а всі окупанти, що беруть участь в геноциді нашої нації, понесуть відповідальність за це. Щоб наблизити це, ми закликаємо передавати нам інформацію про розміщення та пересування окупантів,

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.