З окупаційної донецької залізниці звільнилося понад 2 тис. працівників

залізниця

Логістика російських окупаційних військ опирається на використання залізниці, проте вони систематично не виплачують заробітної платні працівникам даної галузі на ТОТ. 

Середній рівень зарплат у цій галузі на ТОТ становить 24,3 тис. руб (менше ніж 10 тис. грн.). За початку цього року виплати працівникам повністю призупинились. 

Відповідно до наявних даних за 2022 рік з “Донецької залізниці” звільнились 1,6 тис. осіб, а за перше півріччя 2023 рік ще 750 осіб.

Зважаючи на анонсовану окупантами 31 травня “реорганізацію” залізниці на ТОТ в єдину структуру “железниє дороги новоросії” це передбачатиме чергове скорочення чисельності місцевих працівників галузі.

Російська окупаційна адміністрація на даному етапі перекриває дане скорочення персоналу військовослужбовцями залізничних військ та частковим залученням працівників РЖД. Звільнених із залізниці працівників росіяни активно намагаються залучити до участі російської окупаційної армії. 

Передбачається, що надалі росія скеровуватиме працівників з центральних регіонів рф на ці ділянки залізниці, оскільки таким чином вона зараз перекриває дефіцит кадрів у інших галузях. 

Центр національного спротиву вкотре наголошує, що лише якнайшвидша деокупація Українських земель може повернути мир та спокій місцевому населенню тому, якщо ви володієте інформацією яка може прискорити цей процес – повідомляйте її у наш чат-бот.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.